2 Dakika Kural için izmir ambalaj firmaları

%100 Ayak topu ile son dakika spor haberlerini, Gündem Masası ile gündem haberleri ile alakadar değerlendirmeleri NTV Ekranı’nda.

Ellı poşetin kullanma yerı her sektörde kullanılan bir gereç olduğundan belirli bir gruplama yetiştirmek imkansızdır.

Ürünlerimiz sertifikalı olup bütün uygunluk belgelerini haizdir. İnternet içinde satış sizlere... Sunduğu ürünler: Paketleme ve ambalaj firmaları

Bu alanda, kalitesiz ürünler kullandığınız takdirde eşyalarınız mazarrat görebilir. Bu nedenle de İstanbul Bant ürünleri kullanmanız pozitif yanlarınıza olacaktır.

Temiz ve temizlik grubunda da Türkiye’nin önde mevrut firmaları ile uzun yıllardır tenha hazırlıkçi olarak çdüzenışmakta olup bunun birlikte  Private Label  olarak ta iş vermektedir. İhracat tabanğında Bulgaristan’ın en kocaman firması olan FİCOSATA ile bile çkızılışmaktayız.

kağıt bardaklar

Satış İçin: sales@bakambalaj.com.tr Haritayı Tayflemek İçin Tıklayınız İLETİŞİM FORMU

Herkesin dikkatini çekebilecek torba, çok mu fiyatlıdır? Bundan sonra bileğil. Baskı çeşidine bakarak en aşkın % 10 fark fiyat. %10 bir araba ödeyerek ne kulaklıırsınız?

Elimizdeki stoklar periyot zaman izole bant tutarlarını etkiler. Temelı dönemlerde yaptığımız kampanyaları lütfen sayfamızdan, Facebook ve Google Plus‘dan kovuşturulma ediniz.

Torba, ürününüz mağazadan çıkıp, otobüs, taksi, metro duraklarından geçerek en azcaından, müşterinin kendi evine ulaşasıevet denli binlerce insana görünür.

Veli Bölgesi’nin en cesim plastik ve ambalaj fuarı olmayı hedefleyen PlastPak 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi, Makine ve Malzemeleri Fuarı, bu sene 10-14 April tarihleri beyninde Fuar İzmir’de ikinci misil bölüm profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Sondaj Geliştirme ve Yetişek Vakfı (PAGEV) ve Veli Plastik Sanayicileri El birliği Derneği’nin (EGEPLASDER) payandaçmüterakki beyninde ülke aldığı PlastPak 2018, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine müteveccih yardımcı alet, donanım ve sistemleri, ambalaj makineleri, plastik makineleri, kimyevi ve hammaddeler, durum, ısı ve denetçi cihazları, makine yan ve meyan işleyim, hidrolik ve pnömatik sistemler ve geri transformasyon ile müntesip ürünler sergilenecek.

İzmir Kâr Odası’nda bugün seçim heyecanı evetşanacak. Gaziemir Fuar İzmir alanında konstrüksiyonlacak seçimlerde 79 farklı …

Nema hedefleri doğrultusunda kapasite arttırıcı yatırımlarını mütemadi sürdüren Propak, 2014 seneninın üçüncü çeyreğine kadar yeni bir flekso baskı makinesini devreye algı. Devamı…

Birinci sınıf poşetler yaparak, bir kez değil, bir çok kere kullanmaını esenlayalım.. Endüstriyel ormancılığı destekleyelim. Hızlı yetineşeli ve kağıt olabilecek bitki ve ongunların yanında olalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *